Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Nietykalny
Wojsko
Popieram! - 294 | Nie popieram! - 437


437
294
Wojsko
Powrót przymusowego poboru do wojska


5


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:


Gość - Zeriba, 13:56:35 05.08.2013 napisał/a:
362 osoby to #cenzura# cioty które ubierają sie jak pedały...

Gość - Gość, 13:30:55 11.11.2013 napisał/a:
popieram! jeśli to nie wróci to w Polsce będą same pedałki, i huligani...

Gość - amigo, 09:12:00 22.04.2014 napisał/a:
wy nizej #cenzura# jestescie jak ktos nie chce biegac po poligonie slychajac darcia ryja patalachow to jego sprawa. Nie podoba wam sie ubior mlodziezy? to nie wina braku poboru tylko spaczone wartosci medialne itp ale i tak tego idioci nie zrozumieja.

Gość - amigo, 09:12:00 22.04.2014 napisał/a:
wy nizej #cenzura# jestescie jak ktos nie chce biegac po poligonie slychajac darcia ryja patalachow to jego sprawa. Nie podoba wam sie ubior mlodziezy? to nie wina braku poboru tylko spaczone wartosci medialne itp ale i tak tego idioci nie zrozumieja.

Gość - Gość, 08:41:53 25.03.2015 napisał/a:
komentarz...


Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (0)


199
816

Nowy wymiar klawiatury QWERTY
W celu przyspieszenia szybkości pisania i poprawienia jego precyzji, firma Whirlscape chce wprowadzić nowy układ tradycyjnej klawiatury QWERTY, która ma 4 rzędy klawiszy zajmując przy tym większą część ekranu smartfona. Nowy układ zajmowałby tylko 1 rząd, dzięki czemu zwiększa się powierzchnia użytkowa ekranu oraz pisanie jest znacznie szybsze.

Dodaj komentarz! (0)


109
577
decentralizacja nfz
Decentralizacja Narodowego Funduszu Zdrowia
Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia ma być zlikwidowana, o czym minister zdrowia, Bartosz Arłukowicz w Białymstoku rozmawiał z dyrektorami podlaskich szpitali. Arłukowicz przyznał, że decentralizacja NFZ będzie miała duże skutki społeczne i z tego właśnie powodu on i jego współpracownicy jeżdżą po kraju, aby dyskutować z pracownikami opieki zdrowotnej.
Dodaj komentarz! (3)


124
1305
IronIC system
Implant wykrywający nadchodzący zawał serca
Szwajcarscy naukowcy opracowali najmniejszy medyczny implant wykrywający zawał mięśnia sercowego na kilka godzin przed pojawieniem się pierwszych objawów. Implant o nazwie "IronIC system" w ciele pacjenta może przeprowadzać testy jego krwi i bezprzewodowo przesłać wyniki do urządzenia mobilnego. Testy przeprowadzone na myszach dowiodły, że implant nie odbiega skutecznością od tradycyjnych badań krwi. "IronIC system" po wprowadzeniu do produkcji seryjnej mógłby kosztować mniej niż dolara za sztukę.
Dodaj komentarz! (1)


818
629
związki homoseksualne
Legalne związki homoseksualne
Uważam że małżeństwa wśród ludzi homoseksualnych powinny być legalne. Jak byś się czuł, mając kochaną osobę, ale bez możliwości bycia z nią? Homoseksualizm był zawsze np. Elton John, George Michael, Adam Lambert, Freddie Mercury, Leonardo Da Vinci. Nawet Elżbieta Batory była homo. Każdy ma prawo do szczęścia, miłości zapieczętowanej prawnie. Nie mamy kontroli nad tym kogo pokochamy. Poza tym, w kraju panuje demokracja, więc małżeństwa homoseksualne powinny być legalne.Dodaj komentarz! (0)


215
475
wznowienie produkcji plutonu
Wznowienie produkcji plutonu przez Amerykanów
Na rozpoczęcie produkcji plutonu, którego odbiorcą będzie NASA, wydał zezwolenie amerykański rząd. Pluton jest wykorzystywany do misji bezzałogowych.


 


logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.56796 s.