Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Nietykalny
Godzina dla Ziemi
Popieram! - 975 | Nie popieram! - 278


278
975
Godzina dla Ziemi
Akcja Godzina dla Ziemi
Wczoraj o godzinie 20.30 czasu lokalnego w ponad 150 krajach, na godzinę gasły światła w popularnych budynkach oraz oświetlenia pomników, a to wszystko w ramach akcji "Godzina dla Ziemi", której celem było pokazanie konieczności dbania o środowisko naturalne. Do akcji dołączyły się również miliony indywidualnych uczestników.

0


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (0)


370
159
Gaz
Opodatkowanie akcyzą gazu ziemnego do celów opałowych
Konieczność opodatkowania gazu ziemnego wynika z przepisów wspólnotowych. Ministerstwo przewiduje, że nałożenie akcyzy na gaz do celów opałowych może przynieść do budżetu państwa około 118 mln zł rocznie. Zwolnieni z akcyzy będą m.in. szkoły, gospodarstwa domowe, przedszkola, szpitale i żłobki.

Dodaj komentarz! (0)


240
560
Antyradar
Stosowanie antyradarów.
Kierowcy szukają różnych sposobów na uniknięcie mandatu, a jednym z nich jest urządzenie, które wykrywa fale radiowe emitowane przez radary, ale korzystanie z niego w Polsce jest nielegalne. Jednym z legalnych antyradarów, który jest najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy jest - spokojna jazda zgodnie z przepisami.
Dodaj komentarz! (9)


283
388
Z archiwum X
Powrót z archiwum X do polskiej telewizji.
Dodaj komentarz! (0)


421
211
Program kosmiczny
Irański program kosmiczny.
W ubiegłym tygodniu Iran wystrzelił w kosmos rakietę z kapsułom, w której znajdowała się małpa. Zwierzę bezpiecznie powróciło na Ziemię. Z kolei społeczność międzynarodowa obawia się, że technologia rakietowa może być wykorzystana do wystrzelenia pocisków balistycznych z głowicami nuklearnymi.

Dodaj komentarz! (0)


195
351
Urząd skarbowy
Wszystkie izby skarbowe jako jedna jednostka budżetowa.
Ministerstwo Finansów chce, aby wszystkie izby skarbowe były jedną jednostką budżetową z jednym dyrektorem. Efektem tego będzie to, że dyrektor izby będzie zwierzchnikiem wszystkich pracowników.


 

logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.08046 s.