Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Nietykalny
Godzina dla Ziemi
Popieram! - 850 | Nie popieram! - 140


140
850
Godzina dla Ziemi
Akcja Godzina dla Ziemi
Wczoraj o godzinie 20.30 czasu lokalnego w ponad 150 krajach, na godzinę gasły światła w popularnych budynkach oraz oświetlenia pomników, a to wszystko w ramach akcji "Godzina dla Ziemi", której celem było pokazanie konieczności dbania o środowisko naturalne. Do akcji dołączyły się również miliony indywidualnych uczestników.

0


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (5)


274
429
W poszukiwaniu pracy
Emigracja Polaków w poszukiwaniu pracy.
Trudności ze znalezieniem dobrze płatnej pracy powodują, że Polacy wyjeżdżają za granicę, aby pracować często z dala od rodziny i znajomych.

Dodaj komentarz! (0)


90
834
Dokarmianie
Dokarmianie ptaków zimą.
W okresie zimowym, gdy wszystko jest pokryte śniegiem, nasi skrzydlaci sąsiedzi muszą się sporo namęczyć, aby znaleźć cokolwiek do zjedzenia. Powieszenie słoniny na gałęzi czy wysypanie ziaren słonecznika, pszenicy itp. do karmników praktycznie nic nas nie kosztuje, a może naprawdę pomóc ptakom. Ale musimy pamiętać o codziennym uzupełnianiu pokarmu, w innym wypadku możemy im tylko zaszkodzić.
Dodaj komentarz! (0)


717
164
Depilacja nóg
Mężczyźni depilujący nogi.
Kobiety, które depilują nogi to normalny widok, ale mężczyzna? Chłopak bez owłosionych nóg wygląda mało męsko i nieco śmiesznie.
Dodaj komentarz! (2)


787
143
Roboty zamiast ludzi
Zastępowanie ludzi robotami.
Coraz częściej zwykłego pracownika zastępuje się robotami, które w przeciwieństwie do człowieka mogą pracować 24h na dobę bez przerw na lunch, kawę itd., nie trzeba ich ubezpieczać oraz nie płaci się im za wykonaną pracę. W ten oto sposób wysyła się ludzi na bezrobocie.

Dodaj komentarz! (0)


518
448
Polskie dzieci
Nadawanie polskim dzieciom zagranicznych imion.


 


logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.15264 s.