Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Nietykalny
Godzina dla Ziemi
Popieram! - 907 | Nie popieram! - 203


203
907
Godzina dla Ziemi
Akcja Godzina dla Ziemi
Wczoraj o godzinie 20.30 czasu lokalnego w ponad 150 krajach, na godzinę gasły światła w popularnych budynkach oraz oświetlenia pomników, a to wszystko w ramach akcji "Godzina dla Ziemi", której celem było pokazanie konieczności dbania o środowisko naturalne. Do akcji dołączyły się również miliony indywidualnych uczestników.

0


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (0)


126
780
Bezrobotni
Obowiązkowy program przywracania bezrobotnych na rynek pracy
Ministerstwo Pracy chce, aby każda osoba długotrwale bezrobotna obowiązkowo poddawała się programowi przywracającemu na rynek pracy. Takie rozwiązanie może pomóc w walce z osobami, którym nie chce się pracować i żyją na koszt podatników.

Dodaj komentarz! (0)


199
545

Samochody z autopilotem
Po kilku godzinach męczącej jazdy będziesz mógł wcisnąć guzik \"jedź za mnie\" i samochód pojedzie tam, gdzie tylko będziesz chciał, a ty w tym czasie będziesz mógł czytać książkę, pić kawę, serfować w sieci itd.
Dodaj komentarz! (0)


134
799
Ropa łupkowa
Wydobycie ropy z łupków
Wydobycie ropy z łupków na pewno wpłynęłoby na obniżkę cen paliw - nawet o 40%, czyli wrócilibyśmy do czasów kiedy za litr paliwa płaciło się 3-4 zł.
Dodaj komentarz! (0)


258
488
Adamek vs Gołota
Rewanż między Gołotą a Adamkiem
Andrzej Gołota i Tomasz Adamek już wkrótce mogą się spotkać w ringu podczas rewanżowej walki. W ostatnim pojedynku w 2009 roku przed czasem zwyciężył Adamek. O tym czy do niej dojdzie zadecyduje wynik najbliższego starcia Przemysława Salety i Andrzeja Gołoty.

Dodaj komentarz! (1)


167
777
Liga Europy
Finał Ligi Europy na Stadionie Narodowym
PZPN stara się o organizację meczu finałowego w rozgrywkach Ligi Europy. Najbliższy wolny termin to 2015 rok. Jeśli mamy już infrastrukturę sportową to czemu nie?


 

logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.27886 s.