Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Gość - MrKanapka24
Elektrownia atomowa w Polsce
Popieram! - 261 | Nie popieram! - 457


457
261
Elektrownia atomowa w Polsce

Budowa elektrowni atomowej w Polsce

0


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:


Gość - Gość, 16:30:14 10.06.2013 napisał/a:
Uwazam ze budowa jednej elektrowni jadrowej nie zaszkodzi. francja ma ich ok 20 i zyja .w polsce powinno byc z 5 elektrowni jadrowych prad bylby o wiele tanszy zastanowcie sie tam przeciwnicy elektrowni jadrowej

Gość - MAX, 04:01:40 10.08.2013 napisał/a:
zreszta teraz technologia jest juz zupoelnie inna i znacznie nowoczesniejsza niz kiedys... dodatkowo Świat zyskał już wiele doświadczeń z budów takich elektrowni... w dodatku.. zaoszczędzimy górników. WIĘC: TAK !!!! JAK NASZYBCIEJ !!! a kto twierdzi że nie tzn. że żyje zabobonami żal !

Gość - Gość, 10:26:18 29.01.2014 napisał/a:
Z jednej strony tłumaczy się cierpliwie ciemniakom, że -sorry, taki mamy klimat - nie mamy alternatywnych możliwości pozyskiwania energii. Z drugiej - Niemcy chcą powoli wycofaćsię z elektrowni atomowych całkowicie. Polska-Niemcy - tak różne mamy klimaty ???


Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (0)


104
434
całoroczny kryty stok
Budowa całorocznego stoku w Muszynie
W Muszynie w Małopolsce ma powstać pierwszy, całoroczny kryty stok narciarski. Trasy narciarskie o długości 600 metrów miałyby powstać na dwóch wytypowanych już górach. Natomiast dla snowboardzistów byłaby rynna. Budową są zainteresowani Holendrzy oraz Rosjanie, którzy chcieliby wybudować trzy trasy narciarskie, park przygody, lodowisko, infrastrukturę hotelową i gastronomiczną. Wstępny koszt inwestycji to 300-450 mln zł.

Dodaj komentarz! (2)


275
157
Casillas w Arsenalu
Transer Ikera Casillasa do Arsenalu
Po powrocie do zdrowia po kontuzji Iker Casillas nadal jest pomijany przez Jose Mourinho przy ustalaniu składu Realu Madryt, a więc transfer bramkarza do Arsenalu Londyn jest coraz bardziej prawdopodobny. Władze Arsenalu są skłonni zapłacić Realowi za zawodnika 20 mln euro.
Dodaj komentarz! (0)


241
130
koniec Seata Exeo
Zakończenie produkcji Seata Exeo
Sprzedaż Seata Exeo w zeszłym roku całkowicie się załamała, a w skutek tego przedstawiciele Seata na salonie genewskim przyznali, że Exeo nie jest już produkowane od 16 tygodni. Produkcja tego samochodu oficjalnie zakończy się jeszcze przed wakacjami.
Dodaj komentarz! (0)


204
560
legalizacja
Legalizacja medycznej marihuany w polsce.
Marihuana medyczna będzie dostępna tylko w specjalnych miejscach i na receptę dla osób z glejakiem mózgu, czy innymi schorzeniami, w których leczeniu pomaga marihuana.

Dodaj komentarz! (0)


82
438
oznakowanie eko produktów
Jednolite oznakowanie produktów ekologicznych
Z wyników badań Eurobarometru wynika, że 48% konsumentów ma problemy z rozpoznaniem, czy dany produkt jest ekologiczny czy też nie. Jednakowe oznakowanie produktów ekologicznych sprawiłoby, że będą one łatwiej rozpoznawalne.


 


logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.16984 s.