Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Gość - MrKanapka24
Elektrownia atomowa w Polsce
Popieram! - 303 | Nie popieram! - 507


507
303
Elektrownia atomowa w Polsce

Budowa elektrowni atomowej w Polsce

0


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:


Gość - Gość, 16:30:14 10.06.2013 napisał/a:
Uwazam ze budowa jednej elektrowni jadrowej nie zaszkodzi. francja ma ich ok 20 i zyja .w polsce powinno byc z 5 elektrowni jadrowych prad bylby o wiele tanszy zastanowcie sie tam przeciwnicy elektrowni jadrowej

Gość - MAX, 04:01:40 10.08.2013 napisał/a:
zreszta teraz technologia jest juz zupoelnie inna i znacznie nowoczesniejsza niz kiedys... dodatkowo Świat zyskał już wiele doświadczeń z budów takich elektrowni... w dodatku.. zaoszczędzimy górników. WIĘC: TAK !!!! JAK NASZYBCIEJ !!! a kto twierdzi że nie tzn. że żyje zabobonami żal !

Gość - Gość, 10:26:18 29.01.2014 napisał/a:
Z jednej strony tłumaczy się cierpliwie ciemniakom, że -sorry, taki mamy klimat - nie mamy alternatywnych możliwości pozyskiwania energii. Z drugiej - Niemcy chcą powoli wycofaćsię z elektrowni atomowych całkowicie. Polska-Niemcy - tak różne mamy klimaty ???


Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (0)


575
140
Kandydancja Gowina na szefa PO
Kandydancja Jarosława Gowina na szefa PO
W poniedziałek Jarosław Gowin powiedział dziennikarzom, że dopóki jest ministrem sprawiedliwości, nie ma zamiaru kandydować na stołek szefa Platformy Obywatelskiej, ale jeśli jednak straci posadę w rządzie Donalda Tuska, będzie rozważał kandydowanie.

Dodaj komentarz! (0)


670
185
e-myto na autostradach
Elektroniczna opłata za przejazd autostradą
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad chce, aby kierowcy aut osobowych płacili za przejazd elektronicznie. Oznacza to, że kierowcy musieliby zakupić urządzenia, które montuje się w samochodach, aby system mógł rejestrować przejazd i naliczać opłatę. Takie urządzenie w obecnej chwili można nabyć na stacjach benzynowych, ale po rozszerzeniu systemu musiałyby być dostępne np. w centrach handlowych.
Dodaj komentarz! (0)


165
820
bransoletka UVeBand
Bransoletka monitorująca promienie UV
Oto coś między innymi dla tych, którzy lubią zasypiać na słońcu: bransoletka UVeBand, która monitoruje promienie UV. Promienie UV wpadające przez otwór w opasce kierowane są do detektora UV wewnątrz obudowy. Czujnik monitoruje promienie UVA i UVB, które mogą poparzyć skórę i w momencie, gdy nasza skóra ma już dość promieni słonecznych, zaczyna wibrować.
Dodaj komentarz! (0)


200
518
Samoobsługa LPG
Kierowcy aut z LPG będą mogli samodzielnie tankować
Ministerstwo Gospodarki zakończyło wprowadzanie zmian w przepisach, które umożliwią samodzielne tankowanie kierowcom pojazdów z instalacją LPG. Pod warunkiem, że Komisja Europejska nie będzie miała żadnych zastrzeżeń to nowe przepisy wejdą w życie jeszcze w tym roku.

Dodaj komentarz! (1)


168
963
przerwa na drzemkę
Przerwa na drzemkę w pracy
Naukowcy dowiedli, że sen poprawia naszą koncentrację, kreatywność i produktywność. Amerykańska Napping Company postuluje o wprowadzanie do harmonogramu pracy "nap time" czyli czasu na drzemkę. Dowodzą oni, że drzemka w pracy pozwoliła u 90% pracowników na zrealizowanie więcej zadań w krótszym czasie. Z kolei Mark Rosekind, były specjalista do snu w NASA, przekonuje, że piętnastominutowa, popołudniowa drzemka zwiększa naszą produktywność o 35%, kreatywność o 40% oraz umiejętność podejmowania decyzji aż o 50%.


 

logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
-0.8169 s.