Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Gość - MrKanapka24
Elektrownia atomowa w Polsce
Popieram! - 287 | Nie popieram! - 482


482
287
Elektrownia atomowa w Polsce

Budowa elektrowni atomowej w Polsce

0


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:


Gość - Gość, 16:30:14 10.06.2013 napisał/a:
Uwazam ze budowa jednej elektrowni jadrowej nie zaszkodzi. francja ma ich ok 20 i zyja .w polsce powinno byc z 5 elektrowni jadrowych prad bylby o wiele tanszy zastanowcie sie tam przeciwnicy elektrowni jadrowej

Gość - MAX, 04:01:40 10.08.2013 napisał/a:
zreszta teraz technologia jest juz zupoelnie inna i znacznie nowoczesniejsza niz kiedys... dodatkowo Świat zyskał już wiele doświadczeń z budów takich elektrowni... w dodatku.. zaoszczędzimy górników. WIĘC: TAK !!!! JAK NASZYBCIEJ !!! a kto twierdzi że nie tzn. że żyje zabobonami żal !

Gość - Gość, 10:26:18 29.01.2014 napisał/a:
Z jednej strony tłumaczy się cierpliwie ciemniakom, że -sorry, taki mamy klimat - nie mamy alternatywnych możliwości pozyskiwania energii. Z drugiej - Niemcy chcą powoli wycofaćsię z elektrowni atomowych całkowicie. Polska-Niemcy - tak różne mamy klimaty ???


Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (0)


136
406
Krakowska komunikacja miejska
Darmowa komunikacja miejska dla płacących podatki w Krakowie
Grupa młodych działaczy Platformy Obywatelskiej, w ramach walki ze smogiem i korkami w mieście, zaproponowała, aby krakowska komunikacja miejska była darmowa dla wszystkich płacących podatki w Krakowie. Wyliczyli oni, że 150 tys. mieszkańców stolicy Małopolski płaci podatki w miejscowościach z których pochodzą. Darmowa komunikacja miejska miałaby ich przekonać do płacenia podatku w Krakowie. Takie rozwiązanie miałoby przynieść do kasy miasta 225 mln zł rocznie, czyli mniej więcej tyle, ile ZIKiT zarabia w ciągu roku na sprzedaży biletów.

Dodaj komentarz! (1)


132
381
ABS w motocyklach
Obowiązkowy ABS w motocyklach
Od 2016 roku Unia Europejska wprowadzi obowiązek wyposażania nowych motocykli (o pojemności większej niż 125 cm3) w system ABS. Oznacza to poprawę bezpieczeństwa motocyklistów w zamian za wzrost cen pojazdów.
Dodaj komentarz! (0)


418
116
Wiktor 2012 dla Komorowskiego
Wiktor 2012 dla Bronisława Komorowskiego
Nagrodę Wiktora 2012 w kategorii Polityk Roku otrzymał prezydent Bronisław Komorowski. W tej kategorii nominowani byli również: Władysław Frasyniuk, Ryszard Kalisz, Anna Grodzka oraz Radosław Sikorski.
Dodaj komentarz! (0)


103
404
soczewki ortokeratologiczne
Stosowanie soczewek ortokeratologicznych
Soczewki ortokeratologiczne są stosowane przy ortokorekcji - nowej, niechirurgicznej metodzie korygowania krótkowzroczności i niewielkiego astygmatyzmu. Proces korekcji przy użyciu soczewek zachodzi w nocy. W czasie snu zmieniają one przednią krzywiznę rogówki oka, dzięki czemu pacjent ma zapewnioną pełną ostrość widzenia przez około 18 godzin. Wraz z upływem czasu ortosoczewki stosuje się coraz rzadziej. Z ortokorekcji może korzystać krótkowidz z wadą do 4,5 dpt i astygmatyzmem 1,5 dpt.

Dodaj komentarz! (0)


129
324
wynagrodzenia menedżerów
Wynagrodzenia menedżerów zależne od wyników finansowych
Resort skarbu chce, aby wysokość wynagrodzenia menedżerów w spółkach Skarbu Państwa zależała m.in. od wyników finansowych. Miałoby to motywować do działania.


 


logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.16511 s.