Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Gość - MrKanapka24
Elektrownia atomowa w Polsce
Popieram! - 220 | Nie popieram! - 418


418
220
Elektrownia atomowa w Polsce

Budowa elektrowni atomowej w Polsce

0


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:


Gość - Gość, 16:30:14 10.06.2013 napisał/a:
Uwazam ze budowa jednej elektrowni jadrowej nie zaszkodzi. francja ma ich ok 20 i zyja .w polsce powinno byc z 5 elektrowni jadrowych prad bylby o wiele tanszy zastanowcie sie tam przeciwnicy elektrowni jadrowej

Gość - MAX, 04:01:40 10.08.2013 napisał/a:
zreszta teraz technologia jest juz zupoelnie inna i znacznie nowoczesniejsza niz kiedys... dodatkowo Świat zyskał już wiele doświadczeń z budów takich elektrowni... w dodatku.. zaoszczędzimy górników. WIĘC: TAK !!!! JAK NASZYBCIEJ !!! a kto twierdzi że nie tzn. że żyje zabobonami żal !

Gość - Gość, 10:26:18 29.01.2014 napisał/a:
Z jednej strony tłumaczy się cierpliwie ciemniakom, że -sorry, taki mamy klimat - nie mamy alternatywnych możliwości pozyskiwania energii. Z drugiej - Niemcy chcą powoli wycofaćsię z elektrowni atomowych całkowicie. Polska-Niemcy - tak różne mamy klimaty ???


Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (0)


110
446
Antyradar
Stosowanie antyradarów.
Kierowcy szukają różnych sposobów na uniknięcie mandatu, a jednym z nich jest urządzenie, które wykrywa fale radiowe emitowane przez radary, ale korzystanie z niego w Polsce jest nielegalne. Jednym z legalnych antyradarów, który jest najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy jest - spokojna jazda zgodnie z przepisami.

Dodaj komentarz! (9)


156
292
Z archiwum X
Powrót z archiwum X do polskiej telewizji.
Dodaj komentarz! (0)


283
100
Program kosmiczny
Irański program kosmiczny.
W ubiegłym tygodniu Iran wystrzelił w kosmos rakietę z kapsułom, w której znajdowała się małpa. Zwierzę bezpiecznie powróciło na Ziemię. Z kolei społeczność międzynarodowa obawia się, że technologia rakietowa może być wykorzystana do wystrzelenia pocisków balistycznych z głowicami nuklearnymi.
Dodaj komentarz! (0)


65
239
Urząd skarbowy
Wszystkie izby skarbowe jako jedna jednostka budżetowa.
Ministerstwo Finansów chce, aby wszystkie izby skarbowe były jedną jednostką budżetową z jednym dyrektorem. Efektem tego będzie to, że dyrektor izby będzie zwierzchnikiem wszystkich pracowników.

Dodaj komentarz! (0)


235
321
Kwalifikacja wojskowa
Obowiązkowe stawienie się przed wojskową komisją lekarską
Pomimo tego, że nie ma już obowiązkowej zasadniczej służby zawodowej, każdy musi się stawić przed wojskową komisją lekarską, aby określić zdolność danej osoby do czynnej służby wojskowej.


 


logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.20087 s.